Afgelopen vrijdag werd Nederland geteisterd door stom Eunice. Gelukkig waren er dappere schakers die dit weer getrotseerd hebben om een gezellig potje te komen schaken. De (meeste) coronaregels zijn er inmiddels vanaf dus we hebben weer met ons oude speeltempo kunnen schaken. Door het geringe aantal deelnemers hebben we competitie ronde 13 verschoven naar volgende week en deze keer OK gespeeld. Een vijftal mooie partijen zijn op het bord verschenen.

  1. Jan Hendrikx – Gerard Snoeijs                         1-0
  2. Eddy van Opdorp – Rinus Merkies                1-0
  3. Nikki van Es – Gerard Eggebeen                     1-0
  4. Eric Bolier  – Maikel Merkies                             1-0
  5. Crazy Waldo – Tamara van Boxel                    1-0

Na afloop was er ook weer tijd voor een gezellig praatje met een biertje erbij. De partijen konden ook weer uitgebreid geanalyseerd worden. Al met al een heel gezellige avond. Hopelijk is iedereen er volgende week weer bij.

Schaken tijdens storm Eunice