Atoomschaak

Wanneer je bij stoomschaak een stuk slaat, dan slaat dat werkelijk in als een bom. Alle stukken op de aangrenzende velden, inclusief het stuk dat slaat, exploderen dan van het bord. Je wint het spel als je de koning van de tegenstander mat zet of als je de koning van het bord laat exploderen.

Rangschikking na Ronde 6 – 16-10-2026

PosNaamPrtWRVScoreWrstSBgrTPR
1Amir Boutennoun64205,020,516,251190
2Ties Heeren63304,521,515,251291
3Zaid Mustafa64114,521,014,001161
4Luc Martens63304,520,014,251162
5Guus Plukkel63214,023,013,751107
6Deven van der Made62404,022,514,251070
7Nick Oostvogels63214,019,511,25847
8Ashwin Kanagarajah63123,519,07,50687
9Aran Khaled63123,515,58,001208
10Lebna Boutennoun62223,022,59,75901
11Nizar Harb63033,020,08,00895
12Abishan Kanagarajah62223,019,08,25789
13Samuel Ochieng63033,019,07,50803
14Derryck van der Zanden62223,015,05,75798
15Lyna Boutennoun62132,518,04,25912
16Nada Ahmed61322,517,05,75578
17Hajara Yassin62132,516,56,75806
18Kostyantin Karchkhadze62132,514,53,00531
19Shuwebe Yassin62132,513,52,75567
20Tobias Deen62042,018,03,50882
21Ryan de Jesus Gabriel61232,017,03,75611
22Denys Savka61141,513,01,00406
23Veerle Plukkel60241,013,01,00701
24Jeremy van der Zanden60150,513,50,50354