Beste leden,

Zoals jullie wel hebben vernomen zijn er versoepelingen in de coronamaatregelen m.b.t. de sport. Dit houdt voor ons in dat we weer fysiek samen mogen komen om te schaken. Ook de horeca mag beperkt open. We kunnen dus weer op onze vaste honk D´n Drempel terecht.


Locatie: D´n drempel
Tijd jeugdleden: 18:30-20:00
Tijd volwassenen: 20:00-22:00


Gezien de sluitingstijd van het gebouw spelen de volwassenen met een aangepaste speeltijd, namelijk: 1 uur en 15 minuten per persoon per partij. Zonder extra tijd. Deze partij is gewoon voor de competitie. 

De Coronaregels op dit moment:

  • Mondkapje (vanaf 13 jaar) verplicht tijdens verplaatsen in het gebouw.
  • 1,5 meter afstand houden
  • Het tonen van de QR code (vanaf 18 jaar) is verplicht en wordt gescand bij binnenkomst.
Schaken start weer op