De kerstperiode komt er weer aan en dat betekent dat Staunton zijn jaarlijkse snelschaakternooi weer organiseert. Het toernooi is vrij toegankelijk voor iedereen, zoals huisschakers, (oud)-leden. Dus iedereen die kan schaken, voel je vrij om te komen, want het beloofd weer een gezellige avond te gaan worden. Een potje schaak, een hapje en drankje en natuurlijk ook leuke prijzen voor iedereen.

Wanneer: vrijdag 22-12-2023

Waar: Dā€™n Drempel, Papenstraat 47, 4875 CJ te Etten-Leur.

Tijd: 20:00-23:00

Speelwijze: We spelen een Zwitserse competitie met zeven rondes. 10 min. per persoon per partij.

Er zijn geen kosten verbonden aan dit toernooi.

Aanmelden kan t/m 20 december via de mail: Stauntonettenleur@gmail.com. Houdt u er rekening mee dat er een maximaal aantal deelnemers is en dat de eerste inschrijvingen voor gaan!

Kerstsnelschaaktoernooi 2023!