Vanaf vrijdag 11 juni kunnen we met de schaakvereniging weer terecht bij onze vertrouwde honk D’n Drempel. Zowel de jeugd als de volwassenen zullen het schaken weer op gaan pakken. De coronaregels zijn nog steeds van kracht.

De jeugd schaakt van 18:30 tot 19:30.
Tot aan de zomer zullen de kinderen lekker partijtjes met elkaar schaken. De schaaklessen zullen we na de zomervakantie weer oppakken.

De volwassenen schaken van 20:00 tot 22:00.
We spelen met 1 uur per persoon per partij, omdat de Drempel voor nu helaas al om 22:00 moet sluiten. Zorg dat je tijdig aanwezig bent zodat we de klokken om 20:00 kunnen starten. We spelen voor nu gewoon vriendschappelijk, omdat het seizoen bijna op een eind is. We zullen de reguliere competitie hopelijk volgend seizoen weer opstarten.

We gaan weer van start!