Helaas zijn er weer erg strenge regels omtrent Corona. Daarom zijn de fysieke schaakavonden voorlopig afgelast. Zodra we weer fysiek mogen schaken en er ook een locatie te regelen is dan horen onze leden dit meteen. Voor nu schaken we online via www.chess.com.

Op vrijdag avond zullen we toernooien organiseren zowel voor de jeugd als voor de senioren. Om aan die toernooien mee te kunnen doen dien je lid te zijn van de online club van Staunton. Mocht je dat nog niet zijn dan kun je zelf om aansluiting tot onze club vragen. Via deze link vind je onze online club: https://www.chess.com/club/staunton-etten-leur

We spelen een arena toernooi. Dat betekent dat Spelers non-stop worden ingedeeld na hun game totdat de timer afloopt. De jeugd zal een uur lang spelen en de senioren 2 uur. Meer informatie over Arena toernooien vind je hier: https://support.chess.com/article/335-what-are-arena-tournaments

De leden zullen iedere week een mail krijgen met een directe link naar het toernooi evenals een link naar de online zoommeeting.

Hopelijk tot snel.

Schaken voorlopig afgelast door de Coronaregels