Beste schakers,

Het schaakseizoen loopt op een eind en de zomervakantie is in aantocht. Ook dit jaar gaan we in de zomermaanden weer lekker schaken. De opzet is een mix van het bekende Open Kampioenschap en het spelen van meerdere partijen op een avond om bij een beperkt aantal avonden toch een mooie competitie te kunnen spelen.


De details:

Wanneer: vanaf 5 juli iedere vrijdagavond tot en met 23 augustus, dus 8 avonden.

Waar: in wijkgebouw D’n Drempel, de vaste speellocatie van SV Staunton, Halewijnstraat 47 te Etten-Leur. 

Tijd: begin om 8 uur (inloop vanaf kwart voor 8); einde voorzien rond half 12 (bar dicht 12 uur)

Kosten: om aan het einde ook de winnaars een prijsje te kunnen geven, vragen we per avond 1 euro inleg

Opzet:
Iedere avond speelt iedereen 3 partijen met een half uur per persoon per partij. Partijen worden bepaald door vrije loting (ongeacht sterkte). Het is niet mogelijk om binnen 5 rondes weer tegen de zelfde speler uit te komen.  De beste 15 resultaten van de 24 partijen tellen mee. De score wordt bepaald via de zelfde puntentabel als het OK.

Op deze manier hopen we het zo interessant mogelijk te maken voor iedereen om een paar avonden in de zomer te komen schaken.

Het is leuk als je kunt laten weten dat je mee wilt spelen zodat we een inschatting hebben van het aantal deelnemers, maar je kan ook gewoon binnenlopen op de avond zelf.

Iedereen die om 8 uur binnen is wordt ingedeeld voor die avond.


Tamara van Boxel
Voorzitter Staunton

Zomerschaken 2019