Rangschikking A/B na Ronde 6 – 30-4-2022

PosNaamPrtWRVScoreSBgr
1Ethan Chua64006,04,00
2Eric Bolier62024,00,00
3Merlijn Kursten60042,00,00

Rangschikking C na Ronde 6 – 30-4-2022

PosNaamPrtWRVScoreSBgr
1Milo van der Graaf65015,010,00
2Jonne Fusers64024,08,00
3Gwen Kursten63033,04,00
4Ryan van Dokkum60060,00,00

Rangschikking D na Ronde 10 – 30-4-2022

PosNaamPrtWRVScoreSBgr
1Casper Deij107109,522,25
2Eric Zhang105127,512,75
3Roel Hompes105037,09,50
4Joost Geldtmeijer102064,00,00
5Armin Ehrismann100082,00,00

Rangschikking E na Ronde 10 – 1-5-2022

PosNaamPrtWRVScoreSBgr
1Oscar Koppenens109109,538,00
2Anumitra Elangkumaran106227,021,50
3Melody Zhang105236,018,25
4Lorijn Fusers104245,014,00
5Lisa Deij101181,51,50
6Kristian Grigorov100281,03,25

Ranglijst A/B Rangschikking na Ronde 5 – 29-2-2020

PosNaamPrtWRVScoreWrst
1Elysia  Feng 54104,510,5
2Sascha Kurt52303,511,5
3Lars Nobbe52122,512,5
4Timo Verhoef52122,512,5
5Roderick Bötticher51041,014,0
6Merlijn Kursten51041,014,0

Ranglijst C Rangschikking na Ronde 6 – 1-3-2020

PosNaamPrtWRVScoreWrst
1Elof Henckens64024,016,0
2Nirupa Ganeshram64024,016,0
3Donald Bötitcher64024,016,0
4Jaiman Wullems60060,024,0

Ranglijst D Rangschikking na Ronde 7 – 29-2-2020

PosNaamPrtWRVScoreWrst
1Azra Yildirim76016,022,0
2Dion Winterberg76016,022,0
3Luca Kraneveld75025,023,0
4Teun Suiker74034,024,0
5Gwen Kursten73043,025,0
6Nolan Esch72052,026,0
7Jonne Fusers71061,027,0
8Jason Pruissen71061,027,0

Ranglijst E Rangschikking na Ronde 9 – 1-3-2020

PosNaamPrtWRVScoreWrst
1Casper Deij96217,046,0
2Daniil Cherepanov96217,051,0
3Roel Hompes96126,549,5
4Mathijs Vogels96126,548,5
5Eric Yourui Zhang95135,550,5
6Senne Wellens95135,547,5
7Boyd Leenen95135,547,0
8Pim Jilesen95045,045,0
9Tiago Omnes95045,038,5
10Evas de la Fuente95045,034,5
11Arun Wullems94144,546,5
12Dilan Wullems94054,037,5
13Tygo Rommens94054,036,5
14Niranjana Ganeshram94054,036,0
15Sarah Feng94054,035,5
16Max van Beers93153,531,0
17Melody Zhang93063,033,5
18Lorijn Fusers92072,033,5
19Niëls Lamm91171,530,5
20Jarko Verstappen91081,031,5