Het kroegentoernooi in Oosterhout was erg gezellig! We zouden met 8 mensen van Staunton afreizen naar Oosterhout. Dat het op de been krijgen van 8 spelers van Staunton op een zaterdag erg lastig is bleek wel weer. Er was er eentje ziek en dan nog een afmelding erbij….Daarom besloten we op het laatste moment toch maar met één team deel te nemen i.p.v. twee. Het mocht de pret niet drukken. De mensen die mee deden aan het toernooi waren allemaal gezellig. We hebben in vier verschillende kroegen zes verschillende matches gespeeld. Bij iedere kroeg weer een ander biertje erbij. Het weer zat ook nog mee dus konden we lekker in de zon genieten op het terras.

Jan heeft een super netjes resultaat weggezet. Hij had ook zeer mooie partijen op het bord. Een offertje hier en daar en soms zelfs wel twee. Alleen het weggeven van zijn Dame was geloof ik niet helemaal het plan….. Dus heeft hij toch 1 partij verloren en de overige 5 gewonnen. Super knap!

Wout mocht aan bord 1 zitten met een beetje tegenzin. Maar hij heeft het vorige toernooi zo goed gedaan dat zijn rating toch echt het hoogst is nu op onze club. Hij heeft dat eerste bord zeker verdiend. Op dat eerste bord vandaag zaten aardig wat sterke tegenstanders. Wout heeft mooie partijen neergezet.

Tamara ging vliegend van start met een mooie winst in de eerste partij. Daarna leek het alsof de hersenen uitstonden en had ze een kleine error bij de partijen die erop volgden. In ronde 4 toch nog een winst weten te pakken en daarna ook mooie partijen gespeeld.

Werner was erg zenuwachtig, maar ging ook goed van start. Zijn eerste partij mooi gewonnen. Daarna bleken de tegenstanders net te zwaar voor hem. Zeker mooie partijen gespeeld en geen stukken geblunderd.

winstremiseverliestotaal
Jan5015
Wout1232
Tamara2042
Werner1051
10

We zijn met ons team op een gedeelde 8ste plaats geëindigd.

SIOK 2025