Tweede helft van het seizoen;

Rangschikking na Ronde 5 – 1-3-2024 – Normal ranking.

PosVPsNaamPrtWRVScoreRtgWrde
12Teun Suiker7421437,0965100,0
21Tijs Maassen5500396,0103198,0
33Anzour Bachouk5320331,094196,0
44Tygo Rommens5311263,075494,0
56Ruben Hellemons7403258,062992,0
65Rick van der Have4301210,061890,0
713Bart van de Vijver3300208,0104488,0
89Xavi Talboom4211198,081686,0
912Philip Wasik4301196,053384,0
1015Daniël Jami5302186,050982,0
117Tim Soeters5302172,061880,0
128Floriaan Visser4301170,079678,0
1310Joost Geldtmijer4202160,070376,0
1411Tias van Loenhout5203130,033074,0
1516Sven Ramaekers6204126,070672,0
1614Wiktor Olszewski6204116,031270,0
1725Karlijn Geldtmeijer4112115,059268,0
1820Ryan van Dokkum5203112,076666,0
1923Koen Miao411279,049764,0
2022Winston Luong511376,036362,0
2117Yi Wagtmans210156,078060,0
2221Zana410352,076258,0
2319Ties Heeren410350,060354,0
2418Lucas Koolen210150,070756,0
2524Marnin Roozendaal501426,045852,0
2629Jamil00000,0038,0
2731Yan Miao30020,0042,0
2830Sergio Lagrand40040,093650,0
2932Ravi Koolen20020,067548,0

Eerste helft van het seizoen, Rangschikking na Ronde 12 – 15-12-2023

PosVPsNaamPrtWRVScoreRtgWrde
11Tygo Rommens12930940,0842100,0
24Yi Wagtmans11803610,080698,0
33Xavi Talboom12624609,080596,0
46Tijs Maassen12804606,096694,0
52Winston Luong11803602,045992,0
65Anzour Bachouk12624578,090290,0
710Ties Heeren11704490,061288,0
87Tias van Loenhout11605456,037886,0
98Teun Suiker10433454,095684,0
109Ryan van Dokkum12606448,075882,0
1111Rick van der Have11515401,059480,0
1212Bart van de Vijver9603368,086178,0
1313Philip Wasik11506322,050276,0
1414Koen Miao9504300,050174,0
1515Daniël Jami11506268,048972,0
1617Ruben Hellemons10405252,038070,0
1716Tim Soeters7313202,061968,0
1823Zana6213175,076966,0
1919Wiktor Olszewski12309172,031964,0
2018Lucas Koolen8215164,068462,0
2121Joost Geldtmijer9306162,069360,0
2220Karlijn Geldtmeijer7214159,057158,0
2322Yan Miao6303148,068356,0
2424Jamil211093,079154,0
2525Sven Ramaekers1220984,062552,0
2628Ravi Koolen710552,066748,0
2730Sergio Lagrand410244,098444,0
2831Marnin Roozendaal90080,045942,0