Staunton JEUGDSCHAAKTOERNOOI 2019

Ranglijst AB/C Rangschikking na Ronde 7 – 9-3-2019

PosNaamPrtWRVScoreRtgSRtg
1Marijn Koot A/B65105,514251427
2Xandar van Gentevoort C63214,0905880
3Joshua Prevoo C63123,511851209
4Timo Huijben C63033,01005995
5Lars Nobbe A/B62042,0812819
6Niek Verstraaten A/B62042,08970
7Roderick Botticher  C61051,0770772

Ranglijst D Rangschikking na Ronde 7 – 9-3-2019

PosNaamPrtWRVScoreRtgSRtg
1Donald Botticher65015,011231136
2Dion Winterberg63214,0740730
3Yaro Kraneveld63123,5681672
4Elof Henckens63123,5775782
5Luca Kraneveld63033,0608598
6Benthe Piena61051,0477492
7Amber Tromm61051,0314308

Ranglijst E Rangschikking na Ronde 11 – 9-3-2019

PosNaamPrtWRVScoreRtgSRtg
1Freek Thijssen10100010,0634601
2Kevin Wan Ze Gang109019,0670666
3Roel Hompes107037,0392379
4Pim Jilesen107037,0398387
5Eric Yourui Zhang105145,5267236
6Boyd Leenen105145,5435470
7Sjors Plasmans105055,03080
8Jonne Fusers103073,0136136
9Jason Pruissen102082,0127150
10Esmee Kruimelaar101091,010
11Lorijn Fusers1000100,066100
Op zondag 10 maart 2019 wordt door “S.V. Staunton” een jeugdschaaktoernooi georganiseerd dat deel uit maakt van het Brabant Grand-Prix.

Ook de jeugd van uw vereniging is van harte uitgenodigd om aan dit festijn deel te nemen.

Speellocatie        : Het Turfschip, Schipperstraat 2, 4871 KK te Etten-Leur
Aanvang              : Alle groepen 10:00 uur;
aanmelden van 9:15 uur tot uiterlijk 9:45 uur.
Prijsuitreiking     : Rond 16:00 uur.
Speelwijze:          De groepen D en E zwitsers 9 ronden 15 min. p.p.p.p.
De groepen A/B en C zwitsers 7 ronden 20 min. p.p.p.p.

Afhankelijk van het aantal deelnemers per groep kan zowel de speelwijze als de groepsindeling nog veranderen.

Inschrijfgeld        : € 5,00 p.p. te voldoen aan de zaal.
Prijzen                 : In de groepen C t/m E zijn er 3 bekers per groep. In de A/B groep zijn er 3 geldprijzen.

De indeling van de groepen is als volgt:

– categorie A/B geboren in 1999 of later
– categorie C geboren in 2005 of later
– categorie D geboren in 2007 of later
– categorie E geboren in 2009 of later
Deelnemers:

Groep A/B
1. Lars Nobbe
2. Marijn Koot
3. Niek Verstraaten

Groep C
1. Joshua Prevoo
2. Roderick Botticher
3. Timo Huijben
4. Xandar van Gentevoort

Groep D
1. Dion Winterberg
2. Luca Kraneveld
3. Yaro Kraneveld
4. Elof Henckens
5. Donald Botticher
6. Amber Tromm
7. Benthe Piena

Groep E
1. Freek Thijssen
2. Eric Yourui Zhang
3. Boyd Leenen
4. Esmee Kruimelaar
5. Jason Pruissen
6. Sjors Plasmans
7. Pim Jilesen
8. Jonne Fusers
9. Lorijn Fusers
10. Roel Hompes
11. Kevin Wan Ze Gang


————————————————–

Ranglijsten jeugdtoernooi 2018

Rangschikking na Ronde 7 – 4-3-2018 – A-B groep

Pos Naam Prt W R V Score Wrst
1 Jasper van Buul 7 5 1 0 6,5 15,5
2 Wendy Huang 7 4 2 0 6,0 16,0
3 Johan Starmans 7 4 1 1 5,5 16,5
4 Marieke van Essen 7 3 0 3 4,0 18,0
5 Owen van Santen 7 2 0 4 3,0 19,0
6 Huub Martens 7 1 0 5 2,0 20,0
7 Daan Scheepers 7 0 0 6 1,0 21,0

Rangschikking na Ronde 10 – 3-3-2018 – C groep

Pos Naam Prt W R V Score Wrst
1 Eric Starmans 10 8 0 0 10,0 24,0
2 Timo Verhoef 10 5 1 2 7,5 29,0
3 Roderick Botticher 10 4 1 3 6,5 31,0
4 Casper Ras 10 2 0 6 4,0 36,0
5 Merlijn Kursten 10 0 0 8 2,0 40,0

Rangschikking na Ronde 9 – 4-3-2018 – D groep

Pos Naam Prt W R V Score Wrst
1 Tommy Grooten 9 8 1 0 8,5 47,5
2 Valentijn van Warmerdam 9 6 0 3 6,0 48,0
3 Gachatur Kazarjan 9 6 0 3 6,0 42,0
4 Timo Huijben 9 5 2 2 6,0 51,0
5 Thijmen van Elst 9 6 0 3 6,0 46,5
6 Donald Botticher 9 5 1 3 5,5 43,0
7 Yuelin Elysia Feng 9 5 0 4 5,0 47,0
8 Tommy van Doorn 9 5 0 4 5,0 43,5
9 Xavier van den Broek 9 5 0 4 5,0 42,5
10 Nirupa Ganeshram 9 4 0 5 4,0 44,0
11 Victor Ketelbueters 9 4 0 5 4,0 41,5
12 Thomas Moens 9 4 0 5 4,0 36,5
13 Yaro Kraneveld 9 4 0 5 4,0 32,0
14 Noureddine de Werdt 9 4 0 5 4,0 30,0
15 Thimo Linders 9 2 1 6 2,5 33,0
16 Simon Suijkerbuijk 9 2 1 6 2,5 30,5
17 David Hultermans 9 2 0 7 2,0 35,0
18 Delano Horsten 9 1 0 8 1,0 35,5

Rangschikking na Ronde 9 – 4-3-2018 – E Groep 

Pos Naam Prt W R V Score Wrst
1 Fedor Sazonov 9 7 0 2 7,0 50,5
2 Lander van Coppenolle 9 7 0 2 7,0 51,0
3 Dion Winterberg 9 6 0 3 6,0 50,0
4 Kevin Wan Ze Gang 9 6 0 3 6,0 48,0
5 Luna Huang 9 6 0 3 6,0 46,0
6 Cas van Doorne 9 6 0 3 6,0 45,5
7 Elof Henkens 9 6 0 3 6,0 45,0
8 Casper Room 9 5 0 4 5,0 47,5
9 Pim Jilesen 9 5 0 4 5,0 44,0
10 Amber Tromm 9 5 0 4 5,0 35,0
11 Bas Ebregt 9 4 1 4 4,5 42,5
12 Luca Kraneveld 9 4 0 5 4,0 41,0
13 Raf Suijkerbuijk 9 4 0 5 4,0 36,5
14 Thijmen van Bommel 9 4 0 5 4,0 33,5
15 Jonne Fusers 9 4 0 5 4,0 30,5
16 Jesse Hultermans 9 4 0 5 4,0 30,0
17 Gwen Kursten 9 3 0 6 3,0 34,0
18 Jason Pruissen 9 2 1 6 2,5 34,5
19 Noa Hultermans 9 0 1 8 0,5 34,0
20 Julie van Bommel 9 0 1 8 0,5 31,0