Canadees schaak

Wanneer je een stuk van de tegenstander slaat, zet je het terug op het bord, op een veld naar keuze. Hierdoor blijven alle stukken tijdens de gehele partij op het bord.

Rangschikking na Ronde 4 – 11-3-2022

PosNaamPrtWRVScoreSBgrRtgTPRBRtg
1Milo van der Graaf44004,05,00122514131200
2Teun Suiker43003,03,00127514351259
3Kristian Grigorov42022,03,00100210141000
4Joey van Dokkum42022,02,00993968996
5Anzour Bachouk42012,02,009431032935
6Tygo Rommens41031,02,0011089561126
7Jason Pruissen41021,01,00112510751129
8Magnus Hollebrands41031,00,009868591001
9Ryan van Dokkum40030,00,00727627739

Spookschaak

Wanneer een stuk van de tegenstander ongedekt staat mag je deze van het bord nemen. Dit geldt als een zet.

Rangschikking na Ronde 3 – 15-4-2022

PosNaamPrtWRVScoreSBgrRtgTPRBRtg
1Kristian Grigorov33003,03,50103714341000
2Teun Suiker31202,03,00126012721259
3Milo van der Graaf32012,01,50120312281200
4Tygo Rommens31111,51,50111810121126
5Joey van Dokkum31111,51,00988891996
6Anzour Bachouk30211,01,00928858935
7Jason Pruissen30120,51,0011118731129
8Ryan van Dokkum30120,50,50738727739